Онлайн-семінар «Основи безпечної поведінки за наявності ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами»

188

10 травня 2022 року відбувся онлайн-семінар на тему «Основи безпечної поведінки за наявності ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами», організатором якого є Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 

На початку семінару, в якому взяли участь понад сто слухачів, привітав Вадим Стеценко, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Спікером семінару був Виноградов Олег Олександрович, кандидат медичних наук, доцент, завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я людини Навчально-наукового інституту фізичного виховання та спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Олег Олександрович підготував чудову доповідь, адже дана тема в умовах сьогодення дуже необхідна. Всім українцям сьогодні потрібно звертати увагу на необхідність дотримання правил поводження з вибухонебезпечними предметами, а також правил безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях. Він розповів про вибухонебезпечні предмети взагалі, а також їх види та принципи роботи, про можливі наслідки їх дії та правила поведінки при їх виявленні. 

По завершенню лекції присутні мали змогу задати питання та висловити власні думки з цього приводу. Так, Сергій Бобровник, начальник Київського міського відділення (філії) КФВС МОН, висловив пропозицію щодо необхідності проведення таких навчально-пізнавальних лекцій на постійній основі у закладах загальної середньої освіти та закладах освіти в цілому. Адже, на превеликий жаль, сьогодні вся Україна постраждала від ворожого нападу та має багато небезпечних територій. Тож пам’ятаємо про правила безпеки і розповідаємо про них дітям.

Бережемо своє життя! Бережемо життя своїх близьких! Бережемо життя своїх дітей!

Щиро вдячні організаторам за запрошення на семінар та корисну інформацію.

Слава Україні! Героям слава!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів