Онлайн-семінар з викладачами технікумів та коледжів щодо подання статистичної звітності

274

16 грудня Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України було проведено семінар-нараду в онлайн режимі щодо правильності складання та подання річної статистичної звітності за формою 2-ФК для викладачів фізичного виховання столичних технікумів та коледжів.

Всього в семінарі взяли участь представники десяти навчальних закладів. В режимі живого спілкування були обговорені головні моменти, на які варто звертати увагу при складанні річної звітності, в тому числі і помилки, які допускаються при внесенні інформації до звітів. Кожен мав змогу попрактикуватися в заповненні форм, задати питання, обговорити спірні моменти та поділитися власним досвідом.

Підсумовуючи, впевнено можна сказати, що онлайн зустріч була вдалою та корисною не лише в навчальному аспекті, а й в можливості живого спілкування, адже інструкції, складені сухою бюрократичною мовою, не завжди можуть бути помічником.

В сучасних реаліях тенденція до проведення зустрічей в онлайн форматах стає все більш актуальною та досить продуктивною, адже їх можна провести будь-де та будь-коли, марно не витрачаючи час на дорогу та інші перепони.

Дякуємо всім, хто долучився до нашого семінару, бажаємо успіхів в роботі та вітаємо з наступаючими новорічними святами. Віримо, що вони нам подарують лише добро, радість та нові звершення і перемоги!

До нових зустрічей в ZOOM!

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів