Онлайн-вебінар «Навчання в небезпечних умовах: досвід Ізраїльських колег»

247

13 липня відбувся онлайн-вебінар «Навчання в небезпечних умовах: досвід Ізраїльських колег», який організований ліцеєм Educator.

Внаслідок російського нападу на Україну, пошкоджено або повністю зруйновано безліч закладів освіти, в тому числі шкіл. І на сьогоднішній день дуже гостро постає питання про відновлення освітнього процесу. Звичний спосіб нашого життя змінився, і нам потрібно вчитись жити в створених загарбником умовах. А найважливішим пріоритетом залишається безпека наших дітей. 

Зважаючи на це, команда Educator вирішила розглянути досвід ізраїльської школи Shimon Peres High Tech and Arts high school та провести пряму трансляцію з викладачами цього закладу освіти. Саме вони докладно розповіли наскільки змінився підхід до організації навчання; як вдалося досягти подібного рівня безпеки; як держава допомагає у створенні безпечного простору для дітей та про тренування з техніки безпеки з дітьми.

Також був представлений онлайн-тур по школі, де були продемонстровані класи та облаштування сховищ на випадок небезпеки, яким інвентарем вони облаштовані, алгоритм дій як вчителів так і дітей під час тривоги. В Ізраїлі всі школи облаштовані сховищами на випадок небезпеки. Багато уваги було приділено емоційному стану дітей та ролі вчителів у допомозі справитись зі стресовими ситуаціями. Також фахівці Shimon Peres High Tech and Arts high school розповіли про інтеграцію іноземних дітей в навчальний процес та їх адаптацію до нових умов. В цій школі створено безліч спортивних гуртків та гуртків, які допомагають дітям пізнати себе. Це і арт направлення, і музичні та танцювальні, направлені на розвиток та пізнання особистості тощо. До речі, саме ця школа прийняла до своїх лав в цьому році і українських школярів, які вимушені були покинути свої домівки в Україні.

Безперечно, даний семінар дав безліч відповідей на питання всіх учасників семінару. Досвід Ізраїлю в умовах військового стану є дуже корисним для нашої держави, для наших освітян, для кожного з нас.

Висловлюємо щирі слова подяки за запрошення на даний захід організаторам та іноземним колегам, за небайдужість та їх підтримку в цілому.

Впевнені в нашій загальній перемозі!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів