Онлайн-засідання методичного об’єднання вчителів фізичної культури ЗЗСО Херсонщини

387

20 лютого 2023 року Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України провело онлайн-засідання методичного об’єднання вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти, до якого долучилися 16 учасників.

З доповіддю «Про впровадження Стратегії розвитку фізичного виховання та спорту здобувачів освіти 2023-2024» виступив начальник Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кан Юрій Борисович, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений тренер України.

Відповідно до плану роботи спеціаліст Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кочубей Юрій Олексійович надав інформацію про організацію фізичного виховання та стан спортивних споруд у закладах загальної середньої освіти області.

З доповіддю «Методики проведення дистанційних занять з фізичного виховання» виступила викладач Херсонського академічного ліцею Шкільнюк Інна Валеріївна. 

З питанням «Організація та проведення онлайн-змагань» виступив начальник відділу Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Бороменський Олександр Васильович. 

Підсумовуючи засідання, обговорили проведення онлайн-змагань, затвердили Регламент та календар змагань на поточний період.

В обговоренні прийняли участь:

Бардачова Олена, завідувач навчально-методичної лабораторії фізичної культури та захисту України Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти»;

Розуменко Ольга, вчитель фізичної культури Херсонської гімназії № 1;

Степанченко Світлана, вчитель фізичної культури Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 57;

Гулько Валерія, вчитель фізичної культури Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№ 54; 

Буряковський Денис, вчитель фізичної культури Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4;

Волошан Микола, вчитель фізичної культури Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 11; 

Сидорова Ірина, вчитель фізичної культури Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№ 57.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів