Онлайн-засідання проведено на Херсонщині

150

22 січня 2024 року під головуванням кандидата наук з фізичної культури та спорту, доцента, викладача Херсонського державного аграрно-економічного університету Євгена Стрикаленка проведено онлайн-засідання науково-методичного об’єднання завідуючих кафедрами фізичного виховання, голів спортивних клубів закладів вищої освіти, керівників з фізичного виховання, відповідальних за фізичне виховання в закладах вищої та фахової передвищої освіти Херсонської області, у якому взяли участь 27 учасників. 

Було розглянуто такі питання: 

– організація та проведення в онлайн режимі обласних Спортивних ігор зі спортивного орієнтування, черлідингу, футзалу, баскетболу, волейболу в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» за підтримкою Президента України, доповідач – Кан Ю. Б., начальник Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений тренер України

– про календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів ХОВ (філії) КФВС МОН на І півріччя 2024 року, доповідач – Бороменський О. В., начальник відділу ХОВ (філії) КФВС МОН; 

– питання вдосконалення онлайн занять з фізичного виховання студентів (з досвіду роботи), доповідач – Радик Т. А., керівник з фізичного виховання Херсонського фахового коледжу культури та мистецтв. 

У обговоренні взяли участь 12 учасників. Були підведені підсумки  висвітлення внутрішніх заходів кожним закладом освіти, дані методичні рекомендації по впровадженню діджеталізації обліку з фізичного виховання та спорту. Також були розглянуті Регламенти обласних Спортивних ігор з видів спорту та методика організації і проведення в режимі онлайн.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів