Організація роботи ДЮСШ Волині в умовах децентралізації влади та карантинних обмежень

519

У м. Луцьку 23 листопада 2021 року в залі засідань управління освіти і науки облдержадміністрації відбулась робоча нарада директорів ДЮСШ області на якій розглянуто підсумки і особливості організації та проведення обласних спортивно-масових заходів серед школярів і участь учнів закладів загальної середньої освіти у IV літній Гімназіаді України 2022 року в умовах децентралізації влади та карантинних обмежень.

Зокрема, начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін зосередив увагу присутніх на підсумках участі збірних команд області на ІІІ літній Гімназіаді України 2021 року та окреслив завдання на IV літню Гімназіаду України 2022 року.

Голова відокремленого підрозділу ГО «Українська федерація учнівського спорту» у Волинській області, депутат Луцької міської ради Роман Бондарук наголосив на фінансово-економічних аспектах підготовки та участі збірних команд з видів спорту у IV літній Гімназіаді України 2022 року.

Провідний фахівець відділу соціального розвитку закладів та установ освіти і науки з питань охорони праці Волинської обласної ради Неля Ващук визначила організаційні питання щодо забезпечення функціонування ДЮСШ в умовах децентралізації та дотримання вимог Постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання посиленню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2».

Про особливості вступу у заклади вищої освіти у 2022 році та організацію підвищення кваліфікації тренерів-викладачів ДЮСШ (І, ІІ, вища категорії) інформував директор інституту неперервної освіти, відповідальний секретар приймальної комісії Волинського національного університету ім. Лесі Українки Олег Дикий.

На завершення, провідний спеціаліст відділення (філії) Володимир Довганюк доповів присутнім про підготовку Волинським обласним відділенням (філією) КФВС МОН України розпорядження голови облдержадміністрації «Про підготовку та участь збірних команд школярів Волині у IV літній Гімназіаді України 2022 року», в якому визначені організаційні складові та фінансове забезпечення заходів.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів