Оріхівські студенти вдруге поспіль стали переможцями обласних змагань з шахів серед коледжів 

1126

Cтуденти запорізьких коледжів другий тиждень поспіль з’ясовують фаворитів в інтелектуальних битвах – минулого тижня за клітчастими дошками шахово-шашкового клубу «Думка» відбулася обласна першість з шашок, а цього тижня молодь демонструвала вправність у шахах.На старт вийшли команди восьми навчальних закладів: 

  • Економіко-правничий коледж ЗНУ;
  • Оріхівський коледж ТДАТУ;
  • Запорізький металургійний коледж ЗНУ;
  • Запорізьке музичне училище ім.П.Майбороди;
  • Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ;
  • Запорізький коледж радіоелектроніки НУ «Запорізька політехніка»;
  • Запорізький авіаційний коледж ім. О.Г. Івченка;
  • Запорізький електротехнічний коледж НУ «Запорізька політехніка».

У статусі фаворита прибула на змагання команда Оріхівського коледжу ТДАТУ, торік цей колектив несподівано виграв обласну першість, нині ж знов підтвердив статус. Збірна у складі Олександра Теренчука, Валентина Мураля та Валерії Ткаченко пройшла турнірну дистанцію майже без невдач, і набравши 13 очок залишила у себе головний трофей обласних шахових змагань.

На одне очко менше, 12, здобула команда Запорізького коледжу радіоелектроніки, у складі Дениса Безсалого, Дмитра Савіна та Ольги Баранової. 

10 очок і третє командне місце виборола збірна Запорізького металургійного коледжу – Микола Трюпа, Олег Рудницький, Світлана Янцева.

В особистому заліку Ольга Баранова  стала єдиною дівчиною, ка не програла жодної партії, тому очолила особисту першість серед жінок. У чоловіків другий рік поспіль непереможним серед «перших дошок» виявився студент електротехнічного коледжу Станіслав Горбік, а серед «других дошок» лідерами були Валентин Мураль з Оріхова та Дмитро Савін з коледжу радіоелектороніки. 

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ висловлює подяку за гостинність міському шахово-шашковому клубу думка, та головному судді змагань – судді міжнародної та національної категорії, Олександру Азарову. 

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів