Осінній крос серед студентів Черкащини

1153

18 жовтня 2019 року на території Черкаського міського парку „Сосновий Бір“ відбулися змагання з легкоатлетичного кросу за програмою XVІІ Універсіади Черкаської області серед закладів вищої освіти у 2019 році.

У змаганнях взяли участь 6 команд ЗВО Черкащини, загальна кількість учасників склала 70 осіб. Чоловіки змагалися на дистанції 2000 м, жінки визначали кращих у бігу на 1000 м.

За підсумками змагань у особистому заліку переможцями стали:

серед дівчат:

1 місце ‒ Безшийко Тетяна (Черкаський національний університет імені Б.Хмельницького);

2 місце ‒ Коваленко Вікторія (Черкаський національний університет імені Б.Хмельницького);

3 місце ‒ Михайлик Валентина (Черкаський національний університет імені Б.Хмельницького);

серед хлопців:

1 місце ‒ Пьянков Денис (Черкаський національний університет імені Б.Хмельницького);

2 місце ‒ Литвинчук Сергій (Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля);

3 місце ‒ Снесар Денис (Черкаський національний університет імені Б.Хмельницького).

У командному заліку кращою стала команда Черкаського національного університету імені. Б.Хмельницького, друге місце посіла команда Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, третіми стали спортсмени Уманського державного педагогічного університету імені П.Г. Тичини.

Трійка команд-призерів була нагороджена дипломами Черкаського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Черкаське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України