Останній дзвоник 2022-2023 навчального року пролунав у Рівному

635

В Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради відбулася урочиста подія, для школярів закладу пролунав останній дзвоник 2022-2023 навчального року.

До урочистих вітань адміністрації закладу долучилися запрошені гості, а саме: ЛІПСЬКИЙ Віталій Володимирович – начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, ОСТАПЧУК Ірина Степанівна – головний спеціаліст відділу інклюзивної, спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, АЛЕКСІЙЧУК Олександр Анатолійович – начальник Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, ДІДУХ Давид Олександрович – виконувач обов’язки голови Костопільської міської ради.

Традиційно на урочистостях вшановано символіку держави й закладу освіти, а також хвилиною мовчання – пам’ять полеглих героїв, воїнів Небесного Легіону, серед яких 4 випускники спортивного ліцею та батьки 2-ох ліцеїстів.

Директор закладу освіти Захожий Сергій Борисович підвів підсумки навчального року, що минає та разом із гостями урочистої події відзначив в різних номінаціях дипломами, грамотами й подяками кращих ліцеїстів та батьків учнів за сприяння у формуванні особистості ліцеїста-спортсмена, випускника закладу освіти.

Упродовж урочистостей лунали подяки, привітання, побажання на адресу колективу закладу освіти від випускників та представників батьківської громадськості. Найголовніше побажання – усім нам бажаємо ПЕРЕМОГИ!

Слава Україні! Героям слава!

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів