Освітній пізнавальний онлайн захід «Олімпійські ігри. Відродження» для школярів Луганщини

235

В рамках програми Всеукраїнських  спортивних та спортивно-масових заходів «Пліч-о-пліч», підтриманої Президентом України Володимиром Зеленським, Луганським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за підтримки обласних осередків Національного олімпійського комітету України та  Олімпійської академії України для учнів Кремінського ліцею №5 Кремінської міської ради Луганської області в режимі онлайн був проведений освітній пізнавальний захід «Олімпійські ігри. Відродження».

Цей захід дає можливість не лише популяризувати спорт, а й виховувати дітей на олімпійських ідеях і цінностях, виховувати нашу націю. Це свято всіх, хто любить спорт, незалежно від фаху та віку. 

До участі у заході приєдналися наймолодші учасники – учні четвертого класу. Протягом зустрічі хлопчики та дівчатка ознайомилися з історією і традиціями Олімпійських ігор, їх зародження, занепад та славне відродження П’єром де Кубертеном, олімпійськими видами спорту, талісманами, символами.

Наприкінці заходу діти були залучені до Олімпійської вікторини й визначали найкращих ерудитів.

Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів