Освітяни Волині підвели підсумки роботи за 2018 рік

1152

27 лютого 2019 року на розширене засідання колегії управління освіти науки та молоді облдержадміністрації, обговорити підсумки роботи галузі у 2018 році та окреслити перспективи і завдання на 2019 рік, у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти зібрались освітяни Волині.

Голова колегії, начальник управління Людмила Плахотна відкрила засідання та запросила до слова голову Волинської ОДА – Олександра Савченка.

У своєму зверненні до педагогів області Він наголосив:

«Я вважаю, що вчитель – це ключова, героїчна професія. У них не найвищі заробітні плати, проте, як на мене, дуже висока відповідальність за людські долі. Бути терпеливими, турботливими, уважними, навчати діток – цілодобова та важка праця. Ми повинні робити життя й педагогів, й учнів, й батьків комфортнішими. Задля цього й впроваджується освітня реформа, яку підтримує Уряд та Президент України» наголосив Олександр Ілліч.

З доповіддю про підсумки роботи галузі за 2018 рік виступила головний освітянин Волині – Людмила Плахотна, яка проаналізувала стан справ у освітній галузі області в умовах реформування освіти, зокрема звернула увагу на застосування новітніх технологій в умовах створення нової української школи, окреслила перспективи розвитку освіти на Волині у 2019 році.

В обговорені доповіді взяли участь провідні педагоги області, які висловили своє бачення розвитку закладів загальної середньої освіти, забезпечення рівного доступу до якісної освіти в умовах реформування галузі під час створення ОТГ.

На завершення роботи колегії начальник управління освіти, науки та молоді ОДА Людмила Плахотна та начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН Олександр Манахін підвели підсумки спортивно-масової роботи за 2018 рік та нагородили переможців і призерів XVI Спортивних ігор школярів Волині та XIV Спартакіади Волині серед спеціальних закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

Коментарі

коментарів