Освоєння практичних навичок – запорука успіху у навчанні та вихованні підростаючого покоління

1193

На виконання «Цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» на Волині з 6 по 10 жовтня відбулися практичні заняття з освоєння навичок військової справи та навчально-методичний семінар «Особливості організації практичних занять з предмету «Захист України» (рівень стандарт) в закладах освіти». Захід було проведено на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні у м. Ковелі та 14-ї окремої мобільної бригади у м. Володимирі-Волинському.

Участь у семінарі взяли понад 50 вчителів та викладачів предмету «Захист України» закладів загальної середньої освіти, професійно-технічних училищ, ліцеїв та коледжів області.

Протягом п’яти днів педагоги удосконалювали свої навички з тактичної, домедичної, стройової підготовки. Особливий інтерес в учасників семінару викликали практичні заняття з орієнтування на місцевості, відпрацювання вправ з вогневої підготовки, організації занять з подолання смуги перешкод, основ рукопашного бою тощо. Особливу зацікавленість  вчителі та викладачі, учасники семінару, виявили під час проведення практичних стрільб на військовому полігоні 14-ї ОМБ у м. Володимирі-Волинському.

 З метою реалізації компетентнісного підходу до проведення практичних занять організаторами заходу було залучено практиків військової справи: інструкторів з підрозділів ЗСУ, Національної гвардії, військових лікарів, фахівців – вибухотехніків ГУ Національної поліції і управління ДСНС в області, працівників Волинського центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства та Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні. 

За підсумками навчання всі учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів