Овація для України! У США відбулася церемонія відкриття Всесвітньої зимової Універсіади

172

ХХХI Всесвітню зимову Універсіаду офіційно відкрито! Яскрава церемонія з видовищними виступами та вітаннями учасників відбулася о 2:00 за київським часом на знаменитій олімпійській ковзанці “Диво на льоду” в Лейк-Плесіді (США). Для збірної України під час параду атлетів влаштували справжні овації! Це обов’язково надихне наших спортсменів на переможні виступи.

«Я дуже радий, що представники практично усіх видів спорту вже приїхали до Лейк-Плесіду і змогли взяти участь у церемонії відкриття Універсіади, презентувати тут нашу команду і нашу країну. Чекаємо ще тільки команду з шорт-треку, – говорить керівник Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України, голова делегації Вадим Стеценко. -Вболівайте за Україну, підтримуйте нашу студентську збірну. Разом до перемоги!».

«Я просто в захваті від Америки, це просто неймовірна країна. Я дуже рада, що познайомилася з багатьма людьми, і це неймовірний досвід. Це, напевно, буду згадувати все життя», – зізнається гірськолижниця Анастасія Мацола.

І перший успіх уже є. Сноубордист Іван Мальований, студент Національного університету фізичного виховання і спорту України, кваліфікувався до фіналу змагань зі сноубордкросу! Ще один українець – Гліб Мостовенко з Національного медичного університету імені Богомольця – на жаль, барʼєр кваліфікації подолати не зумів.

Також свій шлях на Універсіаді почали українські хокеїсти, вони провели поєдинок проти збірної Канади. Після запеклої боротьби у першому періоді, коли наша команда на рівних боролася з родоначальниками хокею, рахунок був рівним – 0:0. Але далі запасу міцності не вистачило, і зрештою підопічні Вадима Шахрайчука поступилися – 1:6.

Єдину шайбу української команди закинув Гліб Кривошапкін (Національний університет фізичного виховання і спорту України) з передачі Артема Матейченка (Marymount Manhattan College, Нью-Йорк, США).

У хлопців попереду є ще 4 матчі, щоб спробувати вибороти перше чи друге місце у групі та пробитися до півфіналу. Наступна гра – в суботу проти Латвії.

Сьогодні на Всесвітній зимовій Універсіаді українці змагатимуться у п’яти видах спорту:

Лижні гонки. У командному спринті, що розпочнеться о 16:00, нашу країну представлятимуть:

Бондар Максим

Романченко Дмитро

Денисенко Руслан

Міщенко Олег

Кирик Олексій

Нікон Анастасія

Нопрієнко Єлизавета

Іванченко Анастасія

Лижне двоборство. Перші залікові стрибки стартують о 22:00. Біг розпочнеться о 02:00.

Наші представники у цьому виді змагань:

Мазурчук Дмитро

Шумбарець Олександр

Гребенюк Віталій

Сноубординг. Свою боротьбу сноубордкросі продовжує Мальований Іван, старт змагань запланований на 17:30.

Фігурне катання. Танці на льоду, де змагатимуться Бєлобров Кирило та Голубцова Марія, розпочнуться о 20:00. А початок одиночних виступів запланований на 00:00. Тут у короткій програмі виступить Шмуратко Іван.

Гірськолижний спорт. У жіночих змаганнях Україну представлятимуть Шепіленко Анастасія, Шепіленко Катерина та Мацола Анастасія. Початок о 17:00. Для чоловіків змагання стартують о 20:00, а під українським прапором виступатиме Цибеленко Роман.

Трансляцію змагань дивіться за цим посиланням.

Нагадаємо, ХХХI Всесвітня зимова Універсіада триває в США 12-22 січня. У складі української команди – 61 спортсмен і 29 тренерів. Вони представляють 20 українських і 2 закордонних (Польща і США) університети.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів