Патріотизм має два кольори благодійно-спортивний захід з мистецтва волейболу-Тризуб

301

29-30 квітня, під патронатом співробітників кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ЧНУ ім. Ю.Федьковича та Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведено благодійно-спортивний захід з мистецтва волейболу-Тризуб (3х3) серед команд студентської молоді та кадетів.

На церемонії відкриття заходу студенти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт», майстри спорту України з велоспорту та художньої гімнастики репрезентували феєрію патріотичних атракцій. Присутні заходу, хвилиною мовчання вшанували пам’ять борців за незалежність України і всіх загиблих внаслідок військового вторгнення рф на терени нашої держави. З рівнянням на державний прапор урочисто прозвучав Гімн України.

Патріотизм, беззаперечна віра у перемогу й осяяне сонцем майбутнє України, саме таким був потужній меседж проректорки з науково-педагогічної роботи ЧНУ,  професорки Тамари Марусик та начальника ЧОВКФВС МОН України Корнелія Жукотинського. 

Протягом заходу, мистецтво волейболу-Тризуб (3х3) продемонстрували 6 команд кадетів, які мали назви славетних річок України (представники Тетяна Григоришина і Серафим Синицький) та 6 команд студентів, які мали назви славетної спадщини України (представник Андрій Молдован). Зауважимо, що кожен з волейбольних матчів розпочинався з вітання команд гаслом «Слава Україні! Героям Слава!».

За підсумками змагань волейбольного тризуба серед кадетів І місце здобула команда «Дунай», ІІ – команда «Прут», ІІІ – команда «Дніпро». Баталії волейбольного тризуба серед студентської молоді фінішували у такому розподілі призових місць як І – команда «Спас», ІІ – «Січ», ІІІ – «Джура». Призери змагань нагороджені медалями, на яких вкарбовані державні символи України, а учасники – відзначені пам’ятними грамотами.

VIRIBUS UNITIS – УКРАЇНА і МИСТЕЦТВО ВОЛЕЙБОЛУ-ТРИЗУБ.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів