Перемоги студентів столичних вишів на Всеукраїнських пляжних іграх студентів у Скадовську

345

Протягом 27-30 вересня у Скадовську 10 команд з 5 закладів вищої освіти столиці боролися за звання найкращих у 3 з 4 пляжних видів спорту, що увійшли до програми Всеукраїнських пляжних ігор серед студентів «Beach Games»! Загалом участь в цих змаганнях взяли 370 студентів, що представляли 36 вишів України. Наші студенти змагалися у пляжному волейболі, пляжному футболі і пляжній боротьбі.

Чималий медальний здобуток вибороли як наші збірні в командних видах спорту, так і студенти в особистих виступах у пляжній боротьбі. Загалом студенти Києва привезли додому 4 золоті (2 командні, 2 особисті), 3 срібні (1 командне і 2 особистих) і 3 бронзові медалі (особисті).

В пляжній боротьбі студенти КНУБА: Масюк Андрій, Романенко Антон

та студент 1 курсу НУБіП України Крупко Микита.

Таким чином, студенти Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) найкраще виступили в футболі, де їх жіноча збірна очолила п’єдестал пошани, а чоловіча – стала срібними призерами змагань!

Завдяки здобуткам своїх студентів-спортсменів збірна команда Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА) завоювала друге загальнокомандне місце у підсумку змагань з пляжної боротьби. Адже серед 13 її учасників майже пів команди повернулись додому з нагородами!

А дівчата з Київського національного університету імені Тараса Шевченка в запеклій боротьбі вибороли найвищу сходинку п’єдесталу пошани в пляжному волейболі! В цьому виді у нас було найбільше представництво команд. Місця серед них розподілились наступним чином в турнірній таблиці, у декого просто в кроці від п’єдесталу пошани:

Волейбол чоловіки НУБіП України – 4 місце

Волейбол чоловіки КНТЕУ – 5 місце

Волейбол чоловіки НУФВСУ – 7 місце

Волейбол жінки КНУ Шевченка – 1 місце

Волейбол жінки НУФВСУ – 4 місце

Волейбол жінки НУБіП України – 7 місце

Безмежно раді таким успіхам столичних спортсменів! Вітаємо всіх! Щиро вдячні керівництву вишів, що підтримують, популяризують і розвивають студентський спорт, заохочують студентів до участі у змаганнях і знайшли можливість відрядити студентські збірні команди на ці змагання! Вдячні тренерам-представникам команд, які підготували своїх студентів, всіляко підтримували і супроводжували їх на змагання!

Бажаємо не зупинятись на досягнутому, зичимо нових високих спортивних здобутків і підкорення нових спортивних вершин, адже попереду на студентську молодь чекають змагання ІV зимової і XVII літньої Універсіад України!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України