Переможці обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю “Козацький гарт” визначились на Миколаївщині

618

28 квітня 2023 року в м. Нова Одеса “КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ” зібрав на міському стадіоні “Колос” 12 команд учнів: Рівненського ЗЗСО І-ІІІ ст. з дошкільним підрозділом Чорноморської сільської ради, Лисогірського ліцею Мигіївської сільської ради, Новоодеського ліцею №1 Новоодеської міської ради, Єланецького ліцею №1 Єланецької селищної ради, Бузького ліцей Сухоєланецької сільської ради, Лиманівського ліцею Галицинівської сільської ради, Новобузького ліцею №7 Новобузької міської ради, Воронівського ліцею Олександрівської селищної ради, Дорошівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Дорошівської сільської ради, Червонобаштанського ліцею Вільнозапорізької сільської ради, Первомайського ліцею “Лідер” Первомайської міської ради, Баловненського ліцею Костянтинівської сільської ради, організаційний комітет, гостей,вболівальників, суддів.

Обласний захід розпочався з урочистого відкриття, під час якого присутні виконали Державний гімн, схилили голови перед пам’яттю загиблих ГЕРОЇВ, подякували ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ за героїзм та незламність.

Новоодеський міський голова Олександр Поляков привітав всіх учасників на гостинний Новоодеській землі та урочисто відкрив обласний захід. Також всіх присутніх вітали заступник начальника управління освіти Новоодеської міської ради Валентина Залевська, Новобузький міський голова Максим Лагодієнко, головний спеціаліст Миколаївського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – головний суддя змагань Олена Мошків.

Олександр Драгомарецький, керівник гуртка Центра дитячої юнацької творчості заспівав пісню Олександра Пономарьова “На землі, в повітрі і на морі”.

Після представлення суддівської бригади та оголошення порядку проведення заходу вчителем фізичної культури Воронівського ліцею Горбатюк Іриною був проведений патріотичний, запальний флешмоб “Козацького роду нема переводу”.

А далі розпочалася Фестивальна частина заходу: яскраві, драйвові, спортивні, творчі, патріотичні презентації команд! Наші діти продемонстрували свої творчі таланти та фізичні здібності, свою повагу та любов до батьківщини, її історії та традиціям.

Фестивальну частину змінила змагальна.

Команди взяли участь в естафетах з перешкодами, “Валуни”, “Футбоулінг”, “Дартс, конкурсі знавців історії українського козацтва та спортивних досягнень України.

Всі дуже старалися: і учасники і судді, бо всі ми – Українці – нащадки славного козацького роду!

Під час урочистого підведення підсумків та нагородження команд Новоодеський міський голова Олександр Поляков разом зі спеціалістами обласного відділення Оленою Мошків та Наталією Кучів вручили кожній команді диплом Миколаївського обласного відділення (філії) КФВС МОН за високий рівень підготовки презентації та активну участь в обласному фізкультурно-патріотичному фестивалі учнів ” Козацький гарт”, сертифікати учасників, футбольні м’ячі від Асоціації футболу Миколаївської області (голова Олеександр Пасічний, перший заступник Олександр Балакін), подарунки від регіонального відділення Національного Олімпійського комітету України в Миколаївській області (голова Дмитро Фалько, заступники голови Андрій Кротов, Олександр Лопатін, бухгалтер Ольга Блау).

Яскраві, чудові подарунки від Волонтерського центру Ua.Help вже прямують до учасників обласного заходу. Дякуємо за увагу та підтримку дітей Миколаївської області голові центру Юрію Левченку, Вікторії Богдан та всій команді Волонтерів!

Команди учнів, які посіли І-ІІІ місця у змагальній частині заходу, були нагороджені кубками, дипломами та грамотами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН та книгами “Славна козацька епоха в історії України”.

Вітаємо команди переможців:

І місце – Новоодеський ліцей № 1 Новоодеської міської ради (представники команди директор Юрій Бібіков, громадський діяч Олена Хлівна-Андреєва, вчитель Валерій Андреєв);

ІІ місце – Рівненський ЗЗСО І-ІІІ ст. З дошкільним підрозділом Чорноморської сільської ради (вчителі-представники Іван Гуров, Любов Кубарева, Світлана Свердлюк);

ІІІ місце – Лисогірський ліцей Мигіївської сільської ради (представники-вчителі В.Кириленко, Олександр Бєлєнцов).

Переможцями з Футбоулінгу стала команда Рівненського ЗЗСО І-ІІІ ст. з дошкільним підрозділом , з усіх інших видів – Новоодеського ліцею №1 Новоодеської міської ради.

Треба відмітити, що на нашому заході були і драйвові, яскраві, радісні емоції, і бурхливі змагальні переживання, і відчуття гордісті і вдячності, і сльози, бо кожна команда була варта перемоги. Була і повітряна тривога в укриттях, під час якої проводилася мандата комісія. І подарунки, і обійми, і слова вдячності.

І все завдяки нашим ЗАХИСНИКАМ, які героїчно боронять нашу країну!

Миколаївське обласне відділення (філія) щиро дякує всім співорганізаторам, благодійникам, суддям та учасникам за проведення фестивалю на високому рівні та бажає всім Перемоги, міцного здоров’я та успіхів, а команді Новоодеської територіальної громади – гідно представити нашу область на Всеукраїнському фіналі вже у травні 2023 року в Івано-Франківській області!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів