Переможців та призерів першого офіційного Чемпіонату з Dota 2 «RCC Students League» відзначили на Рівненщині

760

Відбулося нагородження переможця та призерів першого офіційного Чемпіонату з Dota 2 «RCC Students League» серед вищих навчальних закладів Рівненської області, який організувало Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за підтримки ГО «Спортивна спілка студентської молоді Рівненщини» та Регіонального представництва Громадської організації «Федерація е-спорту України» у Рівненській області.

Загалом у турнірі взяли участь 20 команд – 100 гравців, які є студентами: Національного університету водного господарства та природокористування (НУВГП), Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ), Національного університету «Острозька академія» (НаУОА), Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. ак. С.  Дем’янчука (МЕГУ). 

За результатами фінальних баталій призові місця розподілились наступним чином:

1 місце: команда «МакФлурі Chocolatte» (НУВГП),
2 місце: команда «4A+SC» (РДГУ),
3 місце: команда «THE BOYS» (МЕГУ),
4 місце: команда «Astronauts» (НаУОА).

Нагородження відбулося за участі начальника Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Олександра Алексійчука, заступника директора департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації –  Ліпського Віталія Володимировича, голови ГО «Спортивна спілка студентської молоді Рівненщини», ректора Національного університету водного господарства та природокористування – Мошинського Віктора Степановича та керівника Регіонального представництва Громадської організації «Федерація е-спорту України» у Рівненській області – Пешко Тетяни Іванівни.

Всі команди отримали грошову нагороду та подарунки від спонсорів: 

SoftServe – українська ІТ-компанія,

КТС – магазин смарт-техніки,

Beetroot Academy – шведсько-українська IT-школа,

Hator Gaming – міжнародний бренд ігрової периферії.

Призовий Фонд:
1 МІСЦЕ: 

  • 5 сертифікатів по 1000 грн на покупки в магазині КТС
  • 2 500 гривень готівка

2 МІСЦЕ:

  • 5 сертифікатів по 500 грн на покупки в магазині КТС
  • 2 000 гривень готівка

3 МІСЦЕ:

  •  5 брендованих повербанків
  • 2 000 гривень готівка

4 МІСЦЕ:

    • 5 брендованих термокружок
  • 2 000 гривень готівка

Також всі фіналісти отримали сувеніри від партнерів турніру, а MVP турніру (найкращий гравець) здобув ігрову гарнітуру «HATOR Hyperpunk».

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів