Переможні старти Дніпровських юних спортсменів

97

Протягом першої декади квітня вихованці Дніпровських ДЮСШ вибороли 42 медалі, з них: 17 золотих, 15 срібних та 10 бронзових.

На Кубку Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років, м. Тепліце (Чехія) вихованці СДЮШОР № 6 вибороли 3 медалі.

Вихованка СДЮШОР з плавання Анастасія Шкітак на Міжнародних змаганнях з плавання «Multinations Youth Swimming 2024», м. Скопʼє (Північна Македонія) виборола срібну медаль.

У вихованців міської СДЮШОР на Чемпіонаті України та всеукраїнському рейтинговому турнірі «Кубок Президента» з тхеквондо ВТФ в м. Києві – 21 медаль.

В командному чемпіонаті України з кульової стрільби серед спортсменів 2006 р.н. та молодших 4 медалі у вихованців СДЮШОР № 1.

Також 4 медалі в командному чемпіонаті України з веслувального слалому в м. Богуслав у спортсменів ДЮСШ № 8.

У Всеукраїнському турнірі з боксу серед юнаків та дівчат в м. Корсунь-Шевченківський 9 медалей у вихованців ДЮСШ з боксу та єдиноборств.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України