Переможні старти освітянської ДЮСШ Криворіжжя

511

Прийшла весна, а з нею нові спортивні досягнення вихованців освітянської ДЮСШ № 2 м. Кривого Рогу.

На початку березня спортсмени ДЮСШ взяли участь у різноманітних змаганнях.

У м. Львові пройшов Міжнародний турнір з боротьби вільної серед юніорів, присвячений пам’яті МСМК Ігоря Первайчука. В змаганнях приймали участь 500 спортсменів з 4 країн світу. Команду ДЮСШ № 2 представляли 15 вихованців. Перше місце вибороли Польська Анастасія, Луценко Єлизавета та Абрамов Микита, третє місце посіли Гараєв Сабір та Краля Іван.

В освітянській ДЮСШ № 9 м. Кривого Рогу відбувся чемпіонат області з сумо, в якому спортсмени ДЮСШ № 2 вибороли 12 золотих, 6 срібних та 6 бронзових нагород.

В м. Кам’янське пройшов відкритий чемпіонат ДЮСШ №3 з тхеквондо ВТФ, в якому приймало участь близько 140 спортсменів Дніпропетровської області.

Команду ДЮСШ №2 представляло 17 вихованців. В загальному заліку команда здобула: 5 золотих, 6 срібних та 6 бронзових медалей.

На спортивній базі освітянської ДЮСШ № 6 м. Кривого Рогу пройшов чемпіонат міста з дзюдо. Вісім спортсменів представляли команду ДЮСШ №2. Вони вибороли 4 золоті, 1 срібну та 1 бронзову нагороду.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України