Переможні старти студентів Дніпропетровщини – підсумки вересня

402

Вихованка Дніпропетровського фахового коледжу спорту Ярослава Магучіх увійшла до 10 кращих легкоатлеток світового рейтингу та вкотре очолила список у стрибках у висоту.

Студентки Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту Єлизавета Литвиненко виборола золоту медаль у ваговій категорії до 78 кг на Чемпіонаті Європи з дзюдо серед юніорів та юніорок, Софія Бордінських  та Маргарита Бєлкова вибороли перші та другі місця на Чемпіонаті Європи з сумо U-21 та U-23, а Вікторія Іщук здобула срібну медаль Чемпіонату України  з важкої атлетики у ваговій категорії 55кг.

Команда Кам’янського фахового коледжу фізичного виховання посіла перше місце зі стрітболу у благодійному турнірі збору коштів на автобус для ЗСУ.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України