Переможні старти учнівської та студентської молоді Дніпропетровщини

285

Студент Дніпропетровського коледжу спорту Микита Засінок став чемпіоном світу з боксу серед молоді.

В чемпіонаті Європи з класичних шахів серед юнаків та дівчат у різних вікових категоріях взяли участь близько 1 000 спортсменів з 46 країн.

Вихованки «ДЮСШ № 9 ім. міжнародного гросмейстера О. С. Мороза» м. Дніпра Єлизавета Гребенщикова посіла 2 місце у змаганнях серед дівчат до 18 років, 3 місце у Софії Москалець серед дівчат до 14 років.

В Чемпіонаті  світу зі спортивних танців «Dutch Open & WDC AL World Championships» Дніпровські танцюристи Михайло Нікітченко та Мілана Зіненко стали срібними призерами у віковій категорії до 16 років.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України