Переможні стрибки подолян і дніпрянки у Львові

399

У манежі Львівського державного університету фізичної культури в минулу суботу  проведено ХХIV турнір з легкої атлетики зі стрибків у висоту – «Меморіал Олексія Дем’янюка». Традиційно ці змагання мають міжнародний статус, проте, не цього року: через війну у Львові змагалися лише українські стрибуни. Проте, які… Найкращі!

З поміж інших Меморіал Дем’янюка вирізняє той факт, що у цьому спортивному заході беруть участь як юні спортсмени, так і відомі атлети-призери та переможці Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи.

Змагання зібрали близько 100 спортсменів з Тернопільської, Львівської, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Чернігівської, Дніпропетровської, Вінницької, Хмельницької областей та Києва.

Хмельниччину гідно представили вихованці Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 1. Зокрема,  юнаки Гуменецького ліцею відзначилися  у віковій категорії U16: Андрій Кшемінський подолав 1м 65см і став переможцем, друге місце з таким же результатом посів Артем Чапай, так як взяв цю висоту з другої спроби, а Андрій -з першої, а перспективний Максим Драч завершив свій виступ на 5 позиції (1м 55 см).

Готували їх до змагань тренер-викладач ДЮСШ № 1 м. Кам’янець-Подільський Микола Дубчак і вчитель фізичної культури Гуменецького ліцею Сергій Кшемінський.

Серед юніорів U20 з особистим досягненням 1 м 85 см 6 місце посів Максим Мороз, 2005 р.н., яким опікується тренер  Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 1 Михайло Моспан.

Меморіал Дем’янюка відвідали усі три лідерки жіночої збірної України зі стрибків у висоту: Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко та Юлія Левченко. Саме жіночі змагання закривали програму турніру і стали їх окрасою. У підсумку з найкращим результатом сезону в світі переможницею стала Ярослава Магучіх з Дніпра.

Учасники Меморіалу подякувати  воїнам, що боронять нашу землю і роблять все можливе, щоб ми мали змогу жити у нашій незалежній, вільній країні. Слава Україні!

За інформацією першого заступника голови відділення НОК України у Хмельницькій області Віктора Флентіна.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України