Переможний тріумф Волинянок

1507

З 02 по 09 травня у м. Маррокеш, Королівство Марокко відбувається Всесвітня літня Гімназіада 2018 року, у якій беруть участь понад 4 тисячі юнаків та дівчат з усіх країн Світу. У третій день змагань українська збірна записала на свій рахунок чергові звитяги. Справжнє свято для шанувальників  подарували наші боксери, завоювавши 8 золотих, 5 срібних і 7 бронзових нагород.

Приємно відзначити, що вперше за часи проведення таких заходів на п’ядестал пошани піднялись Волинські спортсменки.

Зокрема вихованки Володимир-Волинської ДЮСШ (директор Зінкевич О. К.) Марія Любух у ваговій категорії 60 кг виборола золоту, а Ірина Боярин у ваговій категорії 63 кг бронзову нагороди.

За інформацією Федерації боксу України збірна команда нашої держави посіла перше загальнокомандне місце на боксерському турнірі Всесвітньої Гімназіади – 2018, випередивши збірні команди однолітків Росії та Марокко, які посіли друге і третє місця.

Управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації вітає Марію Любух та Ірину Боярин з відмінним виступом на Гімназіаді. Висловлює подяку особистим наставникам, бо всім відомо, що за перемогами дівчат – їх титанічна праця.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

Коментарі

коментарів