Переможці зональних змагань з волейболу

2100

Два дні поспіль у Слов’янську відбувалися змагання чемпіонату Донецької області з волейболу (ШВЛУ) серед юнаків та дівчат старшої вікової групи закладів загальної середньої освіти області.

Продемонструвати свою майстерність до Слов’янська з’їхалися 12 команд (6+6) – переможці міських та районних змагань. Юнаки та дівчата 2001 року народження показали гарну професійну підготовку, яку відзначили викладачі фізичного виховання Донбаського державного педагогічного університету (ректор С. О. Омельченко), на базі якого вже другий рік проходять змагання Шкільної волейбольної ліги.

Представники усіх команд бажали перемогти і дійти до фіналу, але цього разу більш вдалими виявилися хлопці Слов’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 та дівчата Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає юних волейболістів з перемогою, висловлює подяку тренерам за гідну підготовку команд до чемпіонату та адміністрації шкіл за створення умов для навчання та занять спортом.

Донецьке обласне відділення КФВС МОНУ

Коментарі

коментарів