Переможцями в змаганнях з Регбі-7 стали студенти Тернопільського національного економічного університету

1552

На стадіоні ТНЕУ зібрались команди жінок та чоловіків, які прийшли поборотись за титул переможця ІІІ Відкритої універсіади Тернопільської територіальної громади серед закладів вищої освіти з Регбі-7.

Холодна та дощова погода не завадила студентам поборотись на полі та показати справжній регбійний характер. Абсолютну перевагу як серед чоловіків так  і серед жінок утримала команди, які вже не перший рік показують хорошу гру як в змаганнях обласного рівня так і у всеукраїнських турнірах. Переможцями 2019 року стали чоловіки та жінки студенти Тернопільського національного економічного університету команди №1 (тренер Едуард Маляр). Срібні медалі турніру отримали теж майбутні економісти команди ТНЕУ №2. Бронзовими нагородами були нагороджені чоловіки та жінки Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка за підтримки тренера Володимира Омельяненка.

Організатори змагань Тернопільське обласне відділення КФВС МОН України та управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради в лиці начальника відділення КФВС Олександра Бірюкова нагородили переможців та призерів Універсіади Тернопільщини грамотами, медалями та кубками переможців.