Перші успіхи стуентів ВИШів Києва на чемпіонаті країни з лижоролерів

414

З 19 по 23 вересня у місті Яворів Львівської області триває чемпіонат України серед студентів з лижоролерів, де м. Київ гідно представляють студенти Національного університету фізичного виховання і спорту України та Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Вже першого змагального дня студенти Києва завоювали медалі п’єдесталу пошани: Савінська Анастасія  (НУФВСУ, 4 курс) посіла 2 місце, а Єлізавета Нопрієнко (НПУ ім. М,П. Драгоманова) стала бронзовою призеркою у гонці вільним стилем на 5 км. Серед чоловіків у гонці вільним стилем на 10 км Бондар Максим (НУФВСУ, 1 курс магістратури) виборов бронзу.

Другого змагального дня у класичній гонці 10 км Савінська Анастасія (НУФВСУ) принесла ще одну бронзову нагороду для збірної команди Києва. Цього дня стартувала також чоловіча гонка на 15 км.

Попереду ще один змагальний день, де студенти позмагаються за нагороди п’єдесталу пошани у кросі з масового старту за результатами гонки класичним стилем, чоловіки на дистанції 6 км, а жінки – 4 км. Будемо «тримати кулачки» за їх успішні виступи, адже від цього буде залежити і загальнокомандне місце збірної Києва на цьому чемпіонаті.

Щиро вітаємо наших студентів з успішним виступом і бажаємо подальших досягнень на чемпіонаті України серед студентів з лижоролерів.

Дякуємо викладачу кафедри легкої атлетики, зимових видів та велосипедного спорту НУФВСУ Хуртику Дмитру Вікторовичу за надану інформацію про успіхи наших студентів та фото призерів і учасників змагань.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України