Першість з баскетболу 3х3 у Тернополі

1789

У спортивних залах Тернопільської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов команди юнаків з усієї області грали за титул переможця ХХІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини з баскетболу 3×3 серед юнаків ЗОШ І-ІІІ ст. Змагання організовані управлінням фізичної культури та спорту, управлінням освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації та обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

На майданчик вийшло10 команд, 40 юнаків. Із привітальним словом до учасників змагань звернувся головний суддя Ігор, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Олександр Бірюков та побажав баскетболістам перемоги, а також показати хороший баскетбол. Після параду відкриття учасники були поділені на дві підгрупи, переможці яких зустрілися у фінальних іграх.

Баскетболісти були налаштовані на боротьбу. Кожна із команд хотіла здобути перемогу. Але найкращими у підсумку стали юнаки із Тернополя під керівництвом Юрія Качмара, вони не програли жодної гри та заслужено отримали золоті нагороди та кубок переможця. Поступились їм та зайняли другу сходинку учні Монастириського району (представник Олександр Валько). Третє місце в обласних змаганнях у команди Михайла Наконечного із Зборівського району.

Переможці були нагородженні кубком, медалями та грамотами. Призери отримали медалі та грамоти від організаторів змагань.

Тернопільське обласне відділення КФВС МОНУ

Коментарі

коментарів