Першість з настільного тенісу провели серед столичних студентів

538

11-17 березня  2021 року у ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації» відбулись змагання з настільного тенісу серед здобувачів освіти 1 – 4 курсів. В змаганнях взяли участь 30 юнаків, по два учня з кожної групи.

Дуже тішить, що усі учні, які змагалися за головні нагороди з настільного тенісу продемонстрували неабияку жагу до перемоги.

17 березня у фінальному етапі змагань визначились переможці змагань, в яких бронзовим призером став учень 1 курсу Черкашин Кирил, друге почесне місце виборов Пушкарьов Олександр, 1 курс, та переможцем змагань став учень 2 курсу Андрущенко Ігор.

Дякуємо керівнику фізичного виховання ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації» Грушинській Тетяні Миколаївні за чудово організовані і проведені змагання.

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо нових звершень!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України