Перший віцепрезидент Української асоціації футболу Олег Протасов завітав до Миколаєва з робочим візитом

144

3 та 4 червня, до Миколаївської області із робочим візитом завітав перший віцепрезидент Української асоціації футболу Олег Протасов. Народний депутат України та голова Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний разом з перший заступником голови Миколаївської облради Антоном Табунщиком, командиром військової частини 3039 Національної гвардії України Сергієм Вакуленком, секретарем Миколаївської міськради Дмитром Фальком, депутатом облради Іваном Кухтою, депутатами Миколаївської міськради та райради Рамілєм Агабековим,Олександром Балакіним та спеціалістом Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України ознайомили Олега Протасова зі спортивною інфраструктурою Миколаєва, ситуацією з розвитком футболу та інших видів спорту в області.

На нараді також був присутній спеціаліст Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Одне з головних питань, що обговорили під час наради, стосувалося відновлення пошкоджених через ворожі обстріли спортзалів, стадіонів та клубів.

Спорт повертається до Миколаєва та області, ті стадіони, що були пошкоджені, потрохи відновлюються та починають працювати. Але розвиток цієї сфери важливий, у першу чергу, для нашого молодого покоління. Діти, підлітки, юнаки хочуть займатися спортом, але часто не мають де. У Миколаєві росіяни пошкодили багато спортивних закладів, але вони відновлюються за підтримки держави, ОВА, міжнародних благодійних організацій тощо. Це позитивна тенденція.

Після огляду спортивної інфраструктури на Центральному міському стадіоні відбулося спілкування та нагородження юних спортсменів з СДЮШОР «Миколаїв».

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів