Перший всеукраїнський турнір з чирлідингу під відкритим небом «Active Cheerleading Contest»

965

26 вересня представники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки відвідали перший Всеукраїнський турнір по чирлідингу під відкритим небом «Active Cheerleading Contest», який проходив в рамках National Fitness Day.

Організаторами змагань виступали Міністерство молоді та спорту України, Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Громадська організація «Федерація чирлідингу та чирспорту України», яку очолює Андрій Боляк, за сприянням НСК «Олімпійський». Саме на головній столичній спортивній арені і відбувався турнір.

В турнірі взяли участь столичні команди ЗВО, ДЮСШ, ЗЗСО, танцювальних клубів, а також команди з Луцька, Шепетівки та Козятина.

Виступи були захопливими – дуже цікаво було спостерігати за першими серйозними піруетами самих найменших учасників та, з завмиранням подиху, у старших, які демонстрували відточені та виважені рухи та неймовірні акробатичні стрибки.

Також всі бажаючі могли долучитися до фітнес тренувань і скандинавської ходьби та спробувати свої сили в різноманітних фітнес напрямках під пильним оком професіоналів, отримати поради та рекомендації щодо тренувань.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки щиро дякує за запрошення та можливість насолодитися ефектними виступами юних чирлідерів. 

Натхнення, наснаги та процвітання як спортсменам так і виду спорту.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів