Підбито підсумки 64-ї обласної Спартакіади та обласного огляду-конкурсу серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини 

862

В 64 Спартакіаді учні змогли позмагатись через карантин тільки в 10 видах програми, де у 68 зональних та 8 фінальних змаганнях взяли участь 2608 учасників з 50 навчальних закладів.

Загальнокомандний залік підводився у 3 групах.

В I групі серед навчальних закладів з кількістю учнів понад 450 осіб перше місце вибороли учні 2 закладів Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Кривого Рогу та Державного професійно-технічного навчального закладу «Кам’янський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту».

В II групі з контингентом від 320 до 450 учнів перше місце посіли учні Нікопольського центру професійної освіти.

В III групі з контингентом до 320 осіб перше місце у Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі.

Також визначені переможці і призери в ІІ обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращій стан фізичного виховання у номінації «Кращий професійно-технічний навчальний заклад».

В цій номінації перше місце також у Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Кривого Рогу, на другому місці Державний професійно-технічний навчальний заклад «Кам’янський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту».

Третє місце у «Західно-Донбаського професійного ліцею».

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів