Підбито підсумки онлайн-змагань серед учнів та студентів закладів освіти Миколаївської області

873

Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, з метою стимулювання активного дозвілля та залучення дітей і молоді до занять фізичною культурою та спортом в умовах адаптивного карантину проведено онлайн-змагання серед учнів та студентів закладів освіти Миколаївської області.

Серед учнів закладів загальної середньої освіти проведено змагання «Ми активні, сильні, дужі, і до спорту не байдужі!». Змагаючись, юнаки та дівчата молодшої, середньої та старшої вікових груп визначали хто має найкращий рівень розвитку фізичних якостей: сили та гнучкості. 

У заході взяли участь учні, які представили 31 заклад загальної середньої освіти Миколаївської області. Загальна кількість учасників І (шкільного) етапу склала 3580 учасників, ІІ (районного) етапу – 1784 учасників, ІІІ (обласного) етапу – 952 учня.

Серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та студентів закладів фахової передвищої освіти  Миколаївської області проведено онлайн-змагання «Sport in our life». У змаганнях визначено найкращих у особистих змаганнях та підбито підсумки командних змагань. 

Серед юнаків, кращі визначалися змагаючись у номінаціях: «Футбольний жонглер», «Баскетбольний снайпер», «Юні богатирі»; «Міцні м’язи маю – круто виглядаю!», «Пружні ноги маю – далеко стрибаю!». Серед дівчат –«Баскетбольна  снайперка», «Струнку фігуру маю – круто виглядаю!» «Пружні ноги маю – далеко стрибаю!».

Всього у заході взяли участь учні 15 дитячо-юнацьких шкіл Миколаївської області: у І етапі – 270 осіб, у ІІ (обласному) етапі – 130 учнів, учні 15 закладів професійної освіти: у І етапі (у закладі освіти) – 484 особи, у ІІ (обласному) етапі– 104, та студенти 8 закладів фахової передвишої освіти Миколаївської області із загальною кількістю 163 учасника. 

Усіх переможців та призерів особистих та комнадних змагань нагороджено грамотами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів