Підбито підсумки семінару-наради з суб’єктами олімпійського руху

807

Як вже повідомляли раніше, протягом 23-26 листопада відбувсь семінар-нарада з регіональними відділеннями НОК України, що був організований Національним олімпійським комітетом України.

Стартував семінар-нарада 23 листопада з вітальних слів Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта та президента НОК України Сергія Бубки.

І вже 24 листопада було проведено круглий стіл на тему: «Про взаємодію відділень НОК України та кафедр фізичного виховання вищих навчальних закладів з розвитку фізичної культури і спорту, формування здорового способу життя, популяризації олімпійського руху серед студентів», головними доповідачами якої були: завідувач кафедри фізичного виховання Центральноукраїнського національного технічного університету –  Володимир Ковальов, начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Сергій Бобровник, завідувач кафедри фізичного виховання Ужгородського національного університету – Іван Маріонда та Тамара Кутек, яка очолює факультет фізичного виховання та спорту Житомирського державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Наприкінці наради були заслухані звіти про роботу обласних відділень НОК України: Львівського, Полтавського, Харківського, Івано-Франківського, Рівненського, Київського обласного та Київського міського відділень НОК України.

Протягом 25-26 листопада були презентовані звіти про основні результати діяльності решти регіональних відділень НОК України: Одеського, Кіровоградського, Сумського, Луганського, Тернопільського, Запорізького, Миколаївського, Хмельницького, Волинського, Херсонського, Закарпатського, Чернівецького та Горішні Плавні Полтавської області.

Також приділена увага обміну досвідом та обговоренню нових підходів до проведення заходів в рамках проекту #OlympіcLab (Черкаське, Львівське, Луганське, Івано-Франківське, Тернопільське відділення). 

По завершенню Сергій Бубка підвів підсумки чотириденного семінару, на якому було приділено увагу безлічі питань щодо розвитку олімпійського руху, стратегії розвитку фізичної культури та спорту, основним завданням в діяльності НОК України та його відділень, а також взаємодії відділень НОК України та кафедр фізичного виховання закладів вищої освіти. 

Сподіваємось, що всі питання, проблеми та пропозиції, які були обговорені протягом цього тижня, будуть вирішені та втілені в життя, а органи законодавчої та виконавчої влади реагуватимуть на дані проблеми та братимуть участь у їх розв’язанні та поліпшенні ситуації, що склалася.

Щиро вдячні Національному олімпійському комітету України за організацію та проведення цього семінару, всім доповідачам за інформацію та відділенням НОК України за щоденну невтомну працю на ниві розвитку та популяризації олімпійського руху.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів