Підсумкова нарада представників закладів вищої освіти відбулась у Тернопільській області

774

На приміщенні Тернопільського обласного відділення відбулась нарада завідувачів кафедр фізичного виховання, голів спортивних клубів та спеціалістів фізичного виховання університетів області. Участь в нараді взяли представники найбільших вузів області: ТНЕУ, ТНПУ ім. В.Гнатюка, ТНТУ ім. І.Пулюя, ТНМУ ім. І.Горбачевського. Під час наради обговорили питання участі команд університетів у Міжнародних та Всеукраїнських змаганнях, організацію та проведення Універсіади Тернополя у 2020 році. 

Було обговорено питання, які виникали протягом року при проведенні змагань та шляхи їх вирішення, заслухано пропозиції представників вищої школи, а також прийнято рішення, щодо збільшення програми змагань Універсіада Тернополя та проведення змагань з бадмінтону.

По завершенню обговорення начальник відділення Олександр Бірюков провів нагородження представників закладів за підсумками виступу у ІІІ Відкритій Універсіаді Тернопільської ОТГ, яка проводилась спільно обласним відділенням КФВС МОНУ та управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради, у 2018/2019 навчальному році.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів