Підсумковий звіт про проведення Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018» у Хмельницькій області

1868

На виконання наказу Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  від 24.05.2018 № 109, Регламенту проведення Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018», Регламенту проведення Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018» у Хмельницькій області, з метою  популяризації фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди охорони навколишнього середовища засобами фізичної культури і спорту, піднесення олімпійських цінностей та ідеалів спорту як одного із засобів гармонійного розвитку людини з метою створення толерантного суспільства, поширення ідей гуманізму і виховання патріотизму проведено у Хмельницькій області 01 червня 2018 року Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018».

Цей захід – один з чинників створення сприятливих умов для зміцнення здоров’я громадян, як найвищої соціальної цінності, забезпечення реалізації права кожної людини на оздоровчу рухову активність, що підтверджено Національною стратегією з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», яка схвалена Указом Президента України від 09 лютого 2016 року № 42/2016.

 Місце проведення Забігу «Зелена миля 2018»:

м. Хмельницький – Спорткомплекс «Поділля» – центральний стадіон міста;

м. Кам’янець-Подільський: пробіг студентів та викладачів вишу від торговельно-економічного коледжу з вулиці Кам’янецька, 114 до зони відпочинку у мікрорайоні Ружична до стадіону Кам’янець-Полільського національного університету імені Івана Огієнка, де учасники Забігу пробігали по мальовничому берегу річки Кудрянка та милувалися красотами рідного краю, отримали фізичне та естетичне задоволення.

Найбільш масовим був Всеукраїнський Забіг «Зелена миля 2018» у м. Хмельницькому.  на Спорткомплексі «Поділля».

В організації та проведенні Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018» у м. Хмельницькому  взяли участь: Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Хмельницькій області, Відділення Національного Олімпійського Комітету України в Хмельницькій області, управління молоді та спорту Хмельницької міської ради, Федерація легкої атлетики Хмельницької області, управління культури та туризму Хмельницької міської ради, працівники управління патрульної поліції у м.Хмельницькому, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького, Хмельницький обласний центр фізичного виховання учнівської молоді, компанія Джі Вотер, екіпаж невідкладної швидкої допомоги Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації, творчий колектив Хмельницького національного університету «Юність Поділля», ректори та викладачі закладів вищої освіти.

        У Всеукраїнському забігу «Зелена миля 2018» взяло участь 5 закладів вищої освіти області типу: університет, академія, інститут:

 1. Хмельницький національний університет – 57 студентів;
 2. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка – 50 студентів;
 3. Хмельницький університет управління та права – 50 студентів;
 4. Хмельницький інститут «Межрегіональна Академія управління персоналом» – 8 студентів;
 5. Подільський державний аграрно-технічний університет – 10 студентів;
 6. Викладачі закладів вищої освіти, працівники організацій, вишів, громадяни, активісти міста та всі бажаючі – 25 осіб.

  Кількість учасників Всеукраїнського Забігу «Зелена миля 2018» у Хмельницькій області – 200 осіб.

  У Всеукраїнському Забігу «Зелена миля 2018» в м. Хмельницький, серед почесних гостей були присутні:

 1. Войнаренко Михайло Петрович – перший проректор  Хмельницького національного університету, доктор економічних наук, професор, Заслужений працівник науки і техніки, член кореспондент національної академії;
 2. Ремез Сергій Степанович – начальник управління молоді та спорту Хмельницької міської ради;
 3. Харчук Антоніна Михайлівна – заступник директора – начальник управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації;
 4. Коваленко Віра Костянтинівна – заступник директора Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді;
 5. Бурчак Анатолій Володимирович – заступник директора Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді;
 6. Викладачі закладів вищої освіти. 

  Перелік заходів, які були проведенні  у Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018» в Хмельницькій області:

 1. 10:00 – початок спортивного заходу Всеукраїнського Забігу «Зелена миля 2018» у Хмельницькій області.
 2. 10:00 – 10:45 – збір та реєстрація учасників заходу;
 3. 10:00 – 10:30 – розважальна програма на українську патріотичну тематику: вокальні та танцювальні виступи студентів, творчого колективу – учасників обласних, українських та міжнародних заходів «Юність Поділля» Хмельницького національного університету.
 4. 10:30 – 10:45 – інформування ведучого заходу щодо успішних виступів студентської молоді в обласних, Всеукраїнських змаганнях, участь студентів області у ХХІХ Всесвітній літній Універсіаді.
 5. 10:45 – 10:55 – виступи запрошених посадових осіб, надання інтерв’ю засобам масової інформації;
 6. 10:55 – інформування ведучого щодо правил проведення Забігу: без урахування часу в межах власної підготовленості та стану здоров’я.
 7. 11:00 – Забіг;
 8. 11:30 – 11:50 – нагородження за І, ІІ, ІІІ місця серед чоловіків та жінок грамотами, медалями, футболками, склянками свіжого меду;
 • нагородження найстаршого та наймолодшого учасників грамотами, медалями, склянками свіжого меду та заохочувальними призами;
 1. 11:50 – 12:00 – висловлення подяки організаторам, установам та посадовим особам, які долучилися до організації та проведення Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018».
 2. Фотографування на згадку.

Хмельницьке відділення Комітету ФВС 

 

Коментарі

коментарів