Підсумки IV зимової Гімназіади України з лижних гонок

185

23 січня 2022 року в м. Тисовець Львівської області завершилась IV зимова Гімназіада України з лижних гонок. 

У особистих змаганнях маємо такі результати:

Класичний стиль

Молодші дівчата:

І місце – Хміль Аліна (Івано-Франківська область) із результатом – 8:36.20;

ІІ місце – Шкатула Софія  (Сумська область) із результатом – 8:40.03;

ІІІ місце – Антоній Тетяна (Закарпаття) із результатом – 9:24.60.

Молодші юнаки:

І місце –  Нікулін Богдан (Сумська область) із результатом – 9:21.95;

ІІ місце – Бистрицький Даниїл (Сумська область) із результатом – 9:33.96;

ІІІ місце – Мігаль Єгор (Сумська область) із результатом – 9:51.10.

Старші дівчата: 

І місце – Павленко Марія  (Сумська область) із результатом – 10:35.13;

ІІ місце – Мигаль Дарина (Сумська область) із результатом – 10:48.99;

ІІІ місце – Борисенко Юліана (Сумська область) із результатом – 10:52.62.

Старші юнаки: 

І місце – Марченко Ілля (Сумська область) із результатом – 17:43.62;

ІІ місце – Крюков Дмитро  (Чернігівська область) із результатом – 17:57.63;

ІІІ місце – Тесельський Назар(Тернопільська область) із результатом – 18:36.30.

Вільний стиль

Молодші дівчата:

І місце – Хміль Аліна (Івано-Франківська область) із результатом – 10:35.40;

ІІ місце – Шкатула Софія  (Сумська область) із результатом – 11:03.59;

ІІІ місце – Пономаренко Надія (Київська область) із результатом – 11:17.85.

Молодші юнаки:

І місце –  Нікулін Богдан (Сумська область) із результатом – 2:01.93;

ІІ місце – Шип Олексій (Харківська область) із результатом – 2:03.66;

ІІІ місце – Бистрицький Даниїл (Сумська область) із результатом – 2:05.27.

Старші дівчата: 

І місце – Мигаль Дарина (Сумська область) із результатом – 16:40.60;

ІІ місце – Стрельникова Дарина (Київська область) із результатом – 17:09.97;

ІІІ місце – Антоній Вікторія (Закарпаття) із результатом – 17:12.78.

Старші юнаки: 

І місце – Крюков Дмитро (Чернігівська область) із результатом – 20:42.51;

ІІ місце – Денисенко Максим (Рівненська область) із результатом – 20:58.22;

ІІІ місце – Марченко Ілля  (Сумська область) із результатом – 21:09.63.

У командних змаганнях серед регіонів маємо такі результати:

І місце – Сумська область (675 очок);

ІІ місце – Київська область (472 очок);

ІІІ місце – м. Київ (317 очок).

Вітаємо переможців та призерів і їх тренерів! Бажаємо нових, яскравих злетів!

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів