Підсумки реалізації виконання програми розвитку фізичної культури і спорту Дніпропетровщини у 2020 році

843

Дніпропетровське відділення є співвиконавцем Цільової соціально комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Дніпропетровській області до 2021 року, затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради.

Програмою передбачено фінансування проведення обласних та участь у всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів серед учнівської та студентської молоді.

Відділення співпрацює з Дніпровської академією неперервної освіти. Працівники відділення взяли участь у проведенні курсів підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури та онлайн майстер класу з фітнес технологій. Протягом року підвищили кваліфікацію 400 вчителів фізичної культури, 269 вчителя початкової школи, які викладають фізичну культуру.

В минулому році проведено 142 зональних та фінальних змагань Олімпіади школярів, Спартакіади учнів закладів професійно-технічної освіти, Спортивних ігор студентів коледжів, Універсіади студентів, Гімназіади школярів, Чемпіонати серед ДЮСШ, в яких взяли участь 5455 учнів та студентів.

Також були започатковані онлайн змагання Спартакіади учнів закладів професійно-технічної освіти та Спортивних ігор студентів коледжів. 

Учні та студенти навчальних закладів області взяли участь у всеукраїнських змаганнях, що проводив КФВС МОН.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів