Плідна співпраця – запорука успіху!

1736

На виконання Угоди між Волинським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України і відділенням НОК у Волинській області з 6 по 8 березня у спортивному комплексі ВОЛПВФП імені Героїв Небесної Сотні відбулися змагання з волейболу (дівчата) за програмою XVII Спортивних ігор школярів Волині. У заході взяли участь 120 школярів з міст, районів та ОТГ області.

Під час урочистого відкриття учасників та наставників привітали начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН, член виконавчого комітету відділення НОК України у Волинській області – Олександр Манахін, представники громадських молодіжних організацій та федерації волейболу України. Змагання відбулись у цікавій і захоплюючій боротьбі при шаленій підтримці вболівальників. Враховуючи те, що переважна більшість команд мала високий рівень підготовленості, суддівській колегії, яку очолював суддя національної категорії – Ігор Кравчук, виявилось не так легко визначити переможців.

У підсумку перемогу вибороли школярі м. Луцька, друге і третє місця посіли відповідно команди Любомльського і Старовижівського районів.

Серед ОТГ перше місце посіли дівчата Заборолівської, друге і третє місця вибороли відповідно Любешівської і Колківської громад.

Під час урочистого закриття змагань переможців і призерів нагороджено кубками і наборами літератури на олімпійську тематику від відділення НОК України у Волинській області та дипломами Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН. На завершення заходу виконавчий секретар відділення НОК України у Волинській області – Олег Дикий та начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН – Олександр Манахін у своїх виступах відзначили, що популяризація здорового способу життя, поширення олімпійської ідеї під час проведення таких заходів, створює передумови для більш активного залучення учнів навчальних закладів до занять фізичною культурою і спортом, сприяє всебічному, гармонійному розвитку дітей і юнацтва. Вони вручили представникам команд олімпійські календарі та тематичні підручники: «Система олімпійської підготовки: основи менеджменту».

Така співпраця освітян і представників ВНОК, особливо важлива в умовах створення на Волині осередків НОК у містах, районах та ОТГ області.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН

Коментарі

коментарів