Початкова школа № 2 м. Умань – стала призером Всеукраїнського огляд-конкурсу

2615

Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України було проведено Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти у номінації «Кращі загальноосвітні навчальні заклади» протягом 2018/2019 навчального року. 

Дуже приємно відзначити, що призером у номінації «Кращі навчально-виховні комплекси» став навчальний заклад Черкащини, а саме початкова школа № 2 м. Умань. Який є прикладом поширення позитивного й успішного досвіду роботи та впроваджує інноваційні форми та методи організації процесу фізичного виховання.

За свої досягнення,  навчальний заклад був нагороджений кубком та Почесною грамотою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Начальник відділу освіти Уманської міської ради Миколенко Ірина Олександрівна урочисто вручила нагородні відзнаки директору Уманської початкової школи № 2 Данилюк Ірині Семенівні, висловила своє захоплення та побажала і на майбутнє бути кращим навчально-виховним закладом освіти.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів