Подяка країнам-партнерам від юних волинян

430

Згідно з положенням про Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід #Olympiclab», відділення НОК України у Волинській області за підтримки Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України провело активності з учнями Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради за напрямком «Розвиток/добробут – пізнай себе».

В заході взяли участь депутати Волинської обласної ради, керівник закладу Оксана Філіпчук, перший заступник голови відділення НОК України у Волинській області Віктора Галана-Влащука, відповідальний секретар відділення Олександр Хриплюк та дворазова учасниця Олімпійських ігор, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Ірина Климець.

Вони розповіли про становлення дитини як особистості та пізнання своїх можливостей не тільки у спорті, а й у повсякденному житті в складний для нашої Держави час.

З нагоди свята учні разом з відомою спортсменкою виготовили сувеніри-подяки у вигляді квіточок і метеликів з елементами державної символіки, які будуть надіслані для країн, які підтримують Україну, українських спортсменів у цей важкий воєнний час, зокрема, у Францію, Монако та Польщу. 

Педагоги та учні Центру отримали тематичну літературу та подарунки від відділення НОК України у Волинській області.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

Коментарі

коментарів