«Повір у себе»

164

З метою залучення дітей з інвалідністю до занять фізичною культурою і спортом, формування збірних команд області з видів спорту для участі у фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади, на Волині 19 жовтня 2022 року в с. Тростянець Ківерцівської територіальної громади проведено змагання з легкої атлетики за програмою обласної Спартакіади «Повір у себе».

В заході взяли участь понад 30 школярів з Ковельського, Володимирського, Луцького районів та 50 учнів Тростянецького ліцею Ківерцівської міської ради у 4 нозологіях: порушенням зору, слуху, розумово-фізичного розвитку та ураженням опорно-рухового апарату.

Під час урочистого відкриття школярів і їх наставників привітали голова Ківерцівської територіальної громади Олександр Ковальчук, начальник управління у справах молоді та спорту ОДА Олександр Хвіщук та начальник Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт”, перший заступник голови відділення НОК України у Волинській області, депутат обласної ради Віктор Галан-Влащук.

Вони подякували учасникам Спартакіади, які у такий складний час спромоглися взяти участь у заході і з розумінням віднеслись до тих хто не зміг з різних причин, зокрема і через дистанційне навчання, долучитись до змагань та наголосили про початок руху відродження спортивного фронту.

Слід відзначити, що учасникам, які розпочали змагатись з бігу на 60, 100, 200 м у двох вікових групах 2007-2008 та 2009-2011р.н. через повітряну тривогу довелось зробити перерву і перечекати в укритті, але це не завадило показати гідні здобутки.

За підсумками легкоатлетичних змагань переможці і призери в кожному індивідуальному виді програми нагороджені медалями, дипломами відповідних ступенів від організаторів заходу, Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», управління у справах молоді та спорту ОДА, Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України.

Від імені учасників заходу, Віктор Галан-Влащук подякував керівнику громади Олександру Ковальчуку та директору Тростянецького ліцею Миколі Глинському, які активно допомагають учнівській молоді, зокрема і для осіб з особливими освітніми потребами.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів