Представниці ТНПУ ім. В. Гнатюка стали чемпіонками України з боксу серед студентів

292

Понад 150 спортсменів – 118 хлопців і 34 дівчини – взяли участь у Чемпіонаті України з боксу серед студентів, який відбувся у місті Бровари (Київська область). Змагались на турнірі і тернополяни – представники Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Тернопільської обласної федерації боксу України – Каріна Вовк, Каріне Айрапетян та Микола Загородний. В результаті у здобутку наших боксерів дві золоті нагороди.

Як повідомив тренер спортсменів Руслан Фірман, у ваговій категорії 63 кг перше місце зайняла Каріна Вовк, у ваговій категорії 81+ кг не було рівних Каріне Айрапетян. Відтак разом зі титулом чемпіонок України з боксу серед студентів, дівчата здобули і золоті медалі. Микола Загородний посів п’яте місце. Спортсмени представляють обласну ШВСМ та ФСТ «Динамо».

«Спортсмени висловлюють подяку ТНПУ ім. В Гнатюка та ЗСУ за можливість брати участь у змаганнях», – наголосив Руслан Фірман.

Додамо, що за результатами чемпіонату, найбільші медальні здобутки у боксерів з вузів Києва, Одеської та Київської областей.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України