Представники ВИШів Києва провели нараду щодо організації Студентської Ліги з чирлідингу

146

Днями Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України сумісно з Федерацією чирлідингу і чирспорту України була організована і проведена робоча нарада з представниками, тренерами-викладачами чирлідинг команд закладів вищої освіти Києва. Метою заходу стало обговорення умов і термінів проведення Студентської Ліги з чирлідингу в програмі Універсіади м.Києва 2022-2023 навчального року. 

Для представників ЗВО Федерацією чирлідингу і чирспорту України була підготовлена  і презентована ознайомча відеодемонстрація основних вимог до атрибутів, обов’язкових елементів в танцювальних комбінаціях, складу команд та тривалості змагальної програми під час змагань з різних видів програми чирлідингу і чирспорту. Крім того були продемонстровані найбільш вдалі приклади виступів студентських і юніорських команд в різних видах програми на змаганнях всеукраїнсьеого і міжнародного рівня. Представники шести ЗВО Києва, що брали участь в нараді-семінарі, мали змогу задати уточнюючі запитання щодо ходу підготовки своїх команд, набору елементів в їх програмах та безпосередньо участі у змаганнях.

Проведення Студентської Ліги з чирлідингу в Києві заплановано наприкінці березня, то ж сподіваємось, що участь у нараді дасть можливість нашим командам краще підготуватися до участі у змаганнях.

Щиро дякуємо Федерації чирлідингу і чирспорту України за допомогу і сприяння в організації і проведенні змагань і підготовчого семінару. 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів