Презентація волонтерського проекту «JuniorZ»

2552

12 квітня у навчально-виховному комплексі «Домінанта» відбувся семінар-практикум Всеукраїнського проекту «Спортивний рух Олександра  Педана «JuniorZ» для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Дніпровського району міста Києва.

На презентації були присутні начальник Управління освіти Дніпровської у місті Києві районної адміністрації Наталія Іваніна, заступник начальника управління освіти Галина Тодосова, заступник начальника Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Артамонов, начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник.

Олександр Педан разом з тренерами та представниками спортивних федерацій надали можливість вчителям фізкультури детальніше познайомитись з цікавими та доступних для школярів різного віку семи видами спорту: корфбол, регбі, флорбол, бадмінтон, фризбі, чирлідинг, петанк.

Презентація викликала жвавий інтерес не тільки серед вчителів фізичної культури ЗЗСО, а і серед учнів та їх батьків. Вчителі фізичної культури на практиці змогли опробувати ці цікаві види спорту.

В рамках проекту відбудеться конкурс серед вчителів, які найбільш активно впровадять в процес фізичної культури школярів вище названі види спорту. Переможець отримає 30 тисяч гривень.

Між керівником Всеукраїнського проекту «Спортивний рух Олександра Педана «JuniorZ» та начальником Управління освіти Дніпровської у місті Києві районної адміністрації Наталією Іваніною був підписаний меморандум щодо подальшої співпраці в цьому напрямку.

Висловлюємо щирі слова подяки директору НВК «Домінанта» Світлані Василівні Уфімцевій за надану можливість проведення презентації та організацію цього інноваційного спортивного заходу.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН

 

Коментарі

коментарів