Про гендерну рівність в спорті з #OlympicLab дізнавались борці Краматорська

351

Нещодавно у Краматорську після капітального ремонту відкрився навчально-тренувальний зал для занять з греко-римської боротьби на базі Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища № 42. За ініціативи Донецької обласної федерації греко-римської боротьби, регіонального відділення НОК України та Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України був реалізований всеукраїнський освітній проєкт #OlympicLab за напрямком «Гендерна рівність в спорті», що впроваджується НОК України.

Вихованців відділення греко-римської боротьби ДЮСШ № 1 Краматорської міської ради очікувала цікава та пізнавальна зустріч з бронзовою призеркою І Юнацьких олімпійських ігор з легкої атлетики, стипендіатом НОК України Ганною Александровой та Заслуженим тренером України, президентом обласної федерації греко-римської боротьби Олегом Євтушенко.

Гості охоче розповіли про рівні можливості хлопчиків та дівчат, довели основні тенденції гендерної рівності в спорті. Зауважили, що багато видів спорту, які вважались чоловічими, наразі освоюють жінки та навпаки. Модератор зустрічі відповідальний секретар відділення НОК Дмитро Подопригора ознайомив з історією розвитку Олімпійських Ігор та політикой Міжнародного олімпійського комітету щодо дотримання гендерної рівності у спорті. Юні спортсмени отримали поради з організації тренувань і здорового способу життя та як досягати високих результатів.

На згадку про цікаву зустріч всі учасники отримали подарунки від НОК України та регіонального відділення.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів