Про напрямки реалізації проектів НОК України в Донецькій області в умовах карантину дізнавались вчителі фізичної культури

911

13 травня відбувся онлайн семінар-практикум на тему: «Удосконалення педагогічної майстерності шляхом упровадження передового педагогічного досвіду в умовах дистанційного навчання». Організатором виступив Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти за ініціативи Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України та відділення НОК України в Донецькій області.

Більше 100 викладачів фізичної культури та предмету «Захист України» з начальних закладів області долучились до зустрічі. Модератором виступив завідувач відділу методичного забезпечення оздоровчої функції освіти та фізичної реабілітації Олексій Качан. 

Про напрямки діяльності щодо реалізації проектів Національного олімпійського комітету України на території Донецької області в умовах дотримання карантинних заходів доповів відповідальний секретар регіонального відділення НОК України Дмитро Подопригора. Увага учасників була привернута до Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», про підготовку до Всеукраїнського Олімпійського дня, а також нові шляхи реалізації спортивно-інтерактивного заходу серед дітей та молоді #OlympicLab.

Член виконкому відділення, начальник Донецького обласного відділення КФВС МОН України Ігор Нестеренко окреслив напрямки координації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в навчальних закладах, а також тренувального процесу і проведення спортивних заходів в умовах карантинних обмежень.

Кожен учасник семінару отримав можливість поставити питання організаторам, як за темою зустрічі, так і взагалі про функціонування спортивної галузі в області, та отримати кваліфіковану відповідь.

Відеозапис онлайн-семінару розміщений на Youtube-каналі Відділення НОК України в Донецькій області. 

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

Коментарі

коментарів