Про олімпійські цінності дізнавались дзюдоїсти Донеччини

1642

Продовжується Олімпійське літо в Обласному дитячо-молодіжному санаторно-оздоровчому комплексі «Перлина Донеччини», розташованому в місті Святогірськ. Для вихованців відділення дзюдо Обласної КДЮСШ воно запам’ятається ще й цікавою пізнавальною зустріччю, організованою регіональним відділенням НОК України в рамках всеукраїнського освітнього проєкту #OlympicLab, що впроваджується НОК України спільно з Coca-Cola Foundation.

13 серпня був реалізований напрямок «Олімпійські та людські цінності». До юних спортсменів завітали почесні гості: бронзова призерка І Юнацьких олімпійських ігор з легкої атлетики Ганна Александрова, чемпіонка світу з ушу Ганна Терещенко, відповідальний секретар відділення Дмитро Подопригора, начальник Донецького обласного відділення КФВС МОН України Ігор Нестеренко, президент обласної федерації дзюдо Дмитро Ігнатенко.

Численні запитання до чемпіонів, розповідь про їх спортивний шлях, високі досягнення на міжнародній спортивній арені сприяли збагаченню знаннями учасників щодо історії олімпійського руху, видів спорту та заохотили жити за олімпійськими цінностями. Із власного досвіду спортсмени поділились емоціями, які вони відчували, коли на честь їх перемог лунав гімн України та підіймався прапор нашої держави. Почесні гості також долучились до висвітлення олімпійських та людських цінностей, спираючись на власний життєвий та спортивний досвід, а представники Донецької обласної федерації ушу продемонстрували свої досягнення та вміння в показових виступах.

На завершення заходу відбулась фотосесія, кожен учасник отримав подарунки від НОК України та можливість поспілкуватись з чемпіонами. 

Олімпійське свято відбулось за сприяння управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Обласного центру фізкультурно-оздоровчої роботи, Донецького обласного відділення КФВС МОН України та обласних осередків національних федерацій дзюдо та ушу.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів