Про участь команди Рівненщини на III Всеукраїнському Cool Games

883

Команда Рівненської області приймала участь у ІІІ Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході серед учнів «Cool Games», який проходив 26-29 травня в м. Київ. Цього року наш край представляли учні Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» та учні Крупецького ліцею Крупецької сільської ради Дубенського району. 

Керівники команди доклали максимум зусиль для підготовки та участі школярів у заході, а саме: Левенець Олег Іович – вчитель фізичної культури та Примак Сергій Миколайович – вчитель інформатики  Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум», Пилипака Світлана Миколаївна – вчитель фізичної культури Крупецького ліцею Крупецької сільської ради Дубенського району та Алексійчук Олександр Анатолійович – начальник Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 

На одному із наймасштабніший Всеукраїнських заходів на високому професійному рівні показали себе і судді від Рівненщини, а саме: Пагуба Микола Миколайович – вчитель фізичної культури Крупецького ліцею Крупецької сільської ради Дубенського району, Слободян Тетяна – діловод КЗ ««Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького» Рівненської обласної ради», Булботко Сергій – вчитель фізичної культури Великоцепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вараського району Рівненської області, Самсонюк Олександр Петрович – начальник відділу Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 

Виносимо щиру подяку усім учасникам та представникам команд за високий організаційний рівень підготовки, командний дух. Участь у змаганнях це безцінний досвід для кожного учасника, і мотивація для подальшої перемоги в наступних сезонах.

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів