Про взаємодію спорту та екології дізнавались майбутні архітектори Донеччини

215

30 листопада Відділенням НОК України в Донецькій області та Донецьким обласним відділення (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України був реалізований Екологічний напрямок Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту #OlympicLab, засновником якого є Національний олімпійський комітет України. Учасниками заходу стали студенти Донбаської національної академії будівництва і архітектури в місті Краматорськ.

Молодь з неабияким інтересом ознайомилась з основною метою Екологічного напрямку, ходом його реалізації в різних куточках України, дізналися про важливість участі в захисті довкілля, про що розповідав заступник голови регіонального відділення НОК України Дмитро Подопригора. Враховуючи майбутню спеціалізацію студентів в архітектурі та будівництві, їм була представлена презентація про впровадження екологічних складових в Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо. Яким чином це було реалізовано на спортивних об’єктах, в інфраструктурі олімпійського містечка та національні програми з цього приводу.

Від майстра спорту України з боротьби греко-римської Максима Сороки учасники зустрічі відкрили для себе новий вид рухової активності – плоггінг, який стартував у Швеції з 2016 року і швидко набув популярності серед прихильників здорового способу життя та піклування про чистоту довкілля. Чемпіон також поділився власним досвідом на шляху до перемог, розповів про свою мотивацію та про свої досягнення. 

Член Виконкому регіонального відділення, начальник Донецького обласного відділення КФВС МОН України Ігор Нестеренко зосередив увагу присутніх на необхідності розвиватися та удосконалювати свої здібності, навчатися, визначати інтереси, ставити цілі, будувати шляхи реалізації. 

На завершення заходу відбулася фотосесія, усі учасники проєкту отримали подарунки та сувеніри від НОК України з відповідною символікою.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів