Проведення Дня фізичної культури і спорту в закладах освіти Заслучненської сільської ради Хмельниччини

401

9 вересня у закладах освіти Заслучненської сільської ради було відзначено День фізичної культури і спорту.

Участь у Дні фізичної культури і спорту взяли учні 1-11 класів та діти дошкільного віку. Суддями були вчителі фізичної культури, класні керівники та адміністрація закладів. Організовано присутність медичних сестер. Різними видами спортивно-масових заходів було охоплено 375 здобувачів освіти та 70 вихованців ЗДО.

Протягом дня проводилися урочні та позаурочні заходи просвітницького характеру. При їх проведенні враховувалися можливості та побажання учнів, їх зацікавленість в тому чи іншому виді спорту, форма організації освітнього процесу закладу.

План проведення Дня фізичної культури та спорту охоплював різні види роботи. У Заслучненському ліцеї ім.О.Іщука, Кошелівському ліцеї імені В.Ф.Ковальчука та Котюржинецькій гімназії відбулися спортивні змагання з волейболу, легкої атлетики, гімнастики, змагання «Весела скакалка» на свіжому повітрі, руханка «Ми за спорт», змагання з бігу на дистанцію 60 м для учнів 7-8 класів; до 1000 м для учнів 9-11 класів; естафети «Старти надій» для учнів 5-6 класів.

На базі Великозозулинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено змагання з футзалу для учнів 5 – 6 класів, турнір зі стрітболу для учнів 10-11 класів, змагання з настільного тенісу для учнів 8-11 класів, майстер-клас алтимат фризбі для учнів 7-8 класів та навчальна гра у бадмінтон.

У класних колективах пройшли бесіди на тему: «Фізична культура і здоров’я», «Фізична культура у житті людини».

Проведені заходи активізували спортивну роботу в закладах, максимальна кількість здобувачів освіти була задіяна у заходах, учасники-переможці були нагороджені грамотами.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів